Jsem Kamil, tvůrce webů

Jsem webdesignér a v současné době směřuji svoji pozornost zejména k tvorbě webů orientovaných na budování značky a prodej digitálních produktů a technologií. Zakládám si na skvělé komunikaci, prémiovém přístupu a zodpovědnosti.

Kamil Vítek fotka úsměv

Moje dosavadní

kariérní cesta

Kariérní začátky

První zakázku jsem měl minulý rok v šestnácti letech, v létě. Tvořil jsem dva weby pro finanční makléře. Jeden web byl zaměřen na prodej pojištění GAP. Druhý web byl zaměřen na pojištění aut.

můj první projekt (GAP)

můj druhý projekt (KOA)

Co si budeme, jde vidět, že to byly první zakázky. Na začátek to ale nebylo vůbec špatné – odehrála se spouta věcí, ze kterých jsem poučil. Například jsem zjistil, že komunikace nebyla moje silná stránka a mohl jsem tak začít pracovat na jejím zlepšování.

Certifikát vyhledávací síť Kamil Vítek

2024

V současné době mám za sebou o něco více projektů a úspěšně uzavřených spoluprací. Důkazem mého tvrzení je například spolupráce s panem Davidem Kučerou, kterému jsem pomohl s kvalitní prezentací jeho osoby, automatizací prodeje digitálních produtků, nastavením emailingu a kterému dále pomáhám zlepšovat finanční gramotnost Čechů.

Nejsem na to sám. Dal jsem do kupy externí tým – freelancery – kteří mi díky jejich dovednostem a zkušenostem pomáhají doručit kvalitnější výsledky pro mé klienty.

Začátkem roku jsem se snažil neprezentovat tolik sám sebe a spíše jsem se schovával pod značku LeogyCreatives. Jsem si ale vědom toho, že lidé raději spolupracují s lidmi, ne neznámými subjekty.

Dnes tedy konečně vystupuji sám za sebe, kladu extrémní důraz na komunikaci, efektivitu práce a prémiový přístup ke klientům.

Jak funguje spolupráce se mnou?

Kamil Vítek vážný pohled fotka

Externí tým

specialistů

Blanka Soldátová portrét

Webařka

Blanka Soldátová

Blanka je úžasný člověk, ale především skvělá webařka. Má za sebou desítky úspěšně dokončených zakázek a spokojených klientů, což potvrzuje její portfolio i reference. Díky Blance dokážu web doručit v nadprůměrné rychlosti v porovnání se zbytkem trhu a zároveň s nadstandardní kvalitou.

Portfolio webů
Ondřej Zeman černobílý portrét

Fotograf

Ondřej Zeman

Prvotřídní fotograf Ondra je studentem střední školy. Pouze za uplynulý rok ale získal nespočet zakázek a klientů – uzavřel spoustu úspěšných spoluprací, mezi které patří například focení promocí na Masyrokově univerzitě v Brně, zápasy karate apod. Pro mé klienty zajišťuje kvalitní fotky na jejich webové projekty.

Portfolio fotek